Ako vymeniť/vrátiť tovar


A.  Vrátenie tovaru

Tovar, ktorý Vám nesedí alebo sa Vám nepáči, môžete do 7 pracovných dní od doručenia k Vám v pôvodnom obale a nepoužitý vrátiť späť. V zmysle ustanovenia § 12 zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji ( zákon č. 108/2000 Z.Z.) máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bol v uvedenej lehote Váš list od odstúpení od nákupu tovaru spolu s originál dokladom o kúpe doručený predávajúcemu. List môže byť priložený k tovaru, doporučujeme Vám ho poslať  doporučenou poštovou zásielkou. Odstúpenie od zmluvy nemôže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie.

Postup:

 1. Tovar musí byť zaslaný do 7 pracovných dní od doručenia.
 2. Priložte list o odstúpení od kúpy tovaru, kde uvediete:
  • Vaše meno a priezvisko
  • adresu, telefónne číslo, e-mail adresu
  • spôsob vrátenia peňazí - prevodom na účet - uveďte číslo účtu
  • číslo faktúry
  • Váš podpis a dátum.
 3. S tovarom nám zašlite aj originál doklad o kúpe.
 4. Tovar zasielajte v pôvodnom obale/ v pôvodnej krabici, alebo inom pôvodnom balení/, tak aby sa pri doručení nepoškodil alebo nezašpinil.
 5. Adresa pre doručenie: ZN fashion s.r.o., Oreské 84, 07 223 Michalovce

Suma, ktorá Vám bude vrátená nezahŕňa výšku už zaplateného poštovného.

Neposielajte prosím tovar na dobierku. Tovar zaslaný dobierkou neprevezmeme a vráti sa Vám späť, čím Vám vznikajú zbytočné náíklady na poštovné.

Podľa zákona sme Vám povinní vrátiť sumu zaplatenú za tovar najneskôr v lehote 15 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy prevodom na Váš bankový účet alebo poštovou poukážkou.

V prípade, že kupujúci vráti tovar poškodený, neúplný alebo čiastočne opotrebovaný má predávajúci právo si takto vzniknutú škodu stiahnuť zo sumu, ktorá vráti za objednaný tovar kupujúcemu na účet alebo poštovou poukážkou.

B. Výmena tovaru

Ak Vám tovar a chceli by ste ho vymeniť za inú veľkosť, poprípade iný tovar, môžete nám ho do 7 pracovných dní od doručenia k Vám v pôvodnom obale a nepoužitý zaslať späť na výmenu.

Postup:

 1. Tovar nám prosím zašlite najneskôr do 7 pracovných dní od doručenia.
 2. Priložte list, kde uvediete:
  • Vaše meno, priezvisko, adresu, telefónne číslo a e-mail,
  • názov produktu, ktorý zasielate na výmenu a taktiež názov produktu, veľkosť, poprípade farbu produktu, za ktorý chcete tovar vymeniť,
  • číslo faktúry,
  • Váš podpis a dátum.
 3. Späť s tovarom nám zašlite aj kópiu dokladu o kúpe.
 4. Tovar zasielajte v pôvodnom obale/v pôvodnej krabici, alebo inom pôvodnom balení/ tak, aby sa pri doručení nezašpinil alebo nepoškodil.
 5. Adresa pre doručenie: ZN fashion s.r.o., Oreské 84, 07 223 Michalovce

Po preskúmaní neporušenosti tovaru bude uskutočnená výmena tovaru. Vymenený tovar Vám bude zaslaný v čo najkratšom možnom termíne na Vašu adresu na dobierku za cenu poštovného pre SR vo výške 2,50 Eur. Náklady na prepravu tovaru smerom od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujúci. Poštovné a iné poplatky nevraciame. Je nutné dodržať hore uvedené základné podmienky.

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.