Obchodné podmienky

  • Objednávky sú záväzné.
  • Stornovanie objednávky prijímame do 24 hod. od prijatia záväznej objednávky. Po uplynutí tejto doby neakceptujeme storno objednávky.
  • V čase expedovania ballíka bude zákazník informovaný SMS službou.

V prípade neprevzatia dobierkovej zásielky zákazníkom, ktorá bola riadne vyexpedovaná na základe záväznej objednávky, si www.onlinemoda.sk vyhradzuje právo požadovať od zákazníka zmluvnú pokutu vo výške 5 Eur. V prípade neprevzatia zásielky 10. deň od odoslania zásielky a jej neprevzatia, bude www.onlinemoda.sk upozorňovať SMS správou o tejto skutočnosti. Ak zákazník si bude priať opätovné zaslanie neprevzatej zásielky, bude www.onlinemoda.sk od neho požadovať platbu vopred prevodom na bankový účet: IBAN: SK18 1100 0000 0029 4500 4667.

Termín dodania

Všetok tovar je skladom, dodaný do 3-4 pracovných dní od záväznej objednávky. Pri objednávke nad 80 Eur je poštovné zdarma.

Spôsob platby

  1. Dobierka - tovar si objednáte a zaplatíte pri prevzatí balíka. Po vyexpedovaní tovaru obdržíte potvrdzujúci e-mail.
  2. Bankový prevod - tovar si objednáte a my Vám zašleme číslo účtu s variabilným symbolom, tovar zaplatíte prevodom. Po potvrdení objednávky Vám tovar hneď odošleme, obdržíte potvrdzujúci e-mail.

Spôsob doručenia

        Poštou

          Platba na bankový účet: ​3,50 Eur

            Platba dobierkou: 4,90 Eur

        Kuriérom

            Platba na bankový účet​4,90 Eur

            Platba dobierkou: 5,90 Eur

Ochrana údajov

V zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov by sme Vás chceli informovať o tom, že potvrdením objednávacieho listu nám ako náš zákazník umožňujete, aby spoločnosť www.onlinemoda.sk ako správca údajov evidovala, spracovala alebo použila Vaše osobné údaje (meno, adresa, telefónne číslo, e-mail ), v súlade s týmto zákonom, na účely zasielania tovaru, ponukových listov a nákupných katalógov. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Kedykoľvek môžete požiadať o vymazanie alebo úpravu Vami poskytnutých osobných údajov. Vaše údaje evidujeme po dobu 3 rokov. V prípade, že nastane zmena Vašich údajov, prosíme Vás, aby ste nám to oznámili.

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.